Απορίες/Σχόλια πάνω στις εργασίες

 
 
Picture of ΕΥΓΕΝΙΑ ΛΥΡΙΣΤΗ
Video της 2.5
by ΕΥΓΕΝΙΑ ΛΥΡΙΣΤΗ - Κυριακή, 3 Μάρτιος 2013, 7:29 πμ
 
Υπάρχει σχετικό βινεομάθημα στην εργασία της 2.5 για την κατασκευή ισοπλέυρου τριγώνου; Στο αρχείο που μου στάλθηκε δεν υπάρχει σύνδεσμος μετα τη λέξη βιντεομάθημα.
Picture of ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ ΣΥΝΤΥΧΑΚΗΣ
Απάντηση: Video της 2.5
by ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ ΣΥΝΤΥΧΑΚΗΣ - Κυριακή, 3 Μάρτιος 2013, 8:24 πμ
 
Το βίντεο εμφανίζεται σε ένα παράθυρο αμέσως παρακάτω. Δες την εικόνα που στέλνω

Μe
Απάντηση: Video της 2.5
by ΜΙΧΑΗΛ-ΑΝΑΡΓΥΡΟΣ ΓΑΜΒΡΕΛΛΗΣ - Κυριακή, 3 Μάρτιος 2013, 8:47 πμ
 
άνετος
Μe
Απάντηση: Video της 2.5
by ΜΙΧΑΗΛ-ΑΝΑΡΓΥΡΟΣ ΓΑΜΒΡΕΛΛΗΣ - Κυριακή, 3 Μάρτιος 2013, 8:48 πμ
 
Καλημέρα Ευγενία! Το βίντεο όπως εξηγεί κι ο Χάρης είναι ενσωματωμένο στις οδηγίες. Σε ποιο αρχείο αναφέρεσαι;
Picture of ΕΥΓΕΝΙΑ ΛΥΡΙΣΤΗ
Απάντηση: Video της 2.5
by ΕΥΓΕΝΙΑ ΛΥΡΙΣΤΗ - Κυριακή, 3 Μάρτιος 2013, 10:08 πμ
 
Δεν είναι ενσωματωμένο στο αρχείο της ασκησης 2.5 η εικόνα που μου λέει ο Χάρης , στη θέση του βίντεο υπάρχει κενό, μπορείτε να μου το στείλετε ξανά;
Μe
Απάντηση: Video της 2.5
by ΜΙΧΑΗΛ-ΑΝΑΡΓΥΡΟΣ ΓΑΜΒΡΕΛΛΗΣ - Κυριακή, 3 Μάρτιος 2013, 11:08 πμ
 
Ευγενία, οι οδηγίες της 2.5 βρίσκονται στο σύνδεσμο http://e-learning.sch.gr/mod/assignment/view.php?id=12787 . Εκεί υπάρχει και το video που αναζητάς. Εξακολουθώ να μην καταλαβαίνω σε ποιο αρχείο αναφέρεσαι πάντως. Δεν αποστέλλουμε κανένα αρχείο, οι οδηγίες κάθε άσκησης είναι αναρτημένες στην πλατφόρμα κι από εκεί κάνετε όλοι τις υποβολές σας. Αν μπορείς, γίνε λίγο πιο συγκεκριμένη για το αρχείο που αναζητάς.
Picture of ΕΥΓΕΝΙΑ ΛΥΡΙΣΤΗ
Απάντηση: Video της 2.5
by ΕΥΓΕΝΙΑ ΛΥΡΙΣΤΗ - Κυριακή, 3 Μάρτιος 2013, 2:10 μμ
 
Στην επιλογή της 2.5 το βιντεο ήταν απόρρητο.Δεν υπήρχε σύνδεσμος .Τώρα είδα πως και άλλοι συνάδελφοι είχαν την ίδιο πρόβλημα .Από τη διεύθυνση όμως που μου στείλατε το είδα.οκ!
ευχαριστώ πολύ!