Ομάδα συζητήσεων ειδήσεων

 
 
Μe
Ας γνωριστούμε!
από ΜΙΧΑΗΛ-ΑΝΑΡΓΥΡΟΣ ΓΑΜΒΡΕΛΛΗΣ - Δευτέρα, 18 Φεβρουάριος 2013, 7:31 μμ
 
Ας συστηθούμε όλοι προς όλους! Για να γνωριστούμε, ας παραθέσει ο καθένας μια απάντηση γράφοντας κάτι για τον εαυτό του.
 
Φωτογραφία ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ ΣΩΤΗΡΑΚΗΣ
Απάντηση: Ας γνωριστούμε!
από ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ ΣΩΤΗΡΑΚΗΣ - Δευτέρα, 18 Φεβρουάριος 2013, 8:02 μμ
 
Με λένε Τάσο Σωτηράκη. Είμαι καθηγητής με οργανική θέση στο 2ο ΓΕΛ Ρόδου. Φέτος είμαι με απόσπαση στο 3ο ΓΕΛ Ρόδου. Είμαι επιμορφωτής Β Επιπέδου. Με τις νέες τεχνολογίες ασχολούμε πολλά χρόνια. Αν θυμάμαι καλά από το 2004. Εκτός από τα Μαθηματικά μου αρέσουν οι γεωργικές και οι γαστρονομικές ασχολίες.
Φωτογραφία ΓΙΩΡΓΟΣ ΣΤΑΤΙΟΥ
Απάντηση: Ας γνωριστούμε!
από ΓΙΩΡΓΟΣ ΣΤΑΤΙΟΥ - Σάββατο, 16 Μάρτιος 2013, 4:30 μμ
 

Τάσο στείλε καμιά καλή μακαρονάδα

Φωτογραφία ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΦΑΤΗΣ
Απάντηση: Ας γνωριστούμε!
από ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΦΑΤΗΣ - Τρίτη, 19 Φεβρουάριος 2013, 2:24 μμ
 
Ονομάζομαι Αθανάσιος Φατής και είμαι μαθηματικός στο 1ο ΓΕΛ Καλύμνου. Καλή αρχή για όλους μας στο σεμινάριο!
Φωτογραφία ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΚΩΣΤΑΛΙΑΣ
Απάντηση: Ας γνωριστούμε!
από ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΚΩΣΤΑΛΙΑΣ - Τρίτη, 19 Φεβρουάριος 2013, 9:47 μμ
 
Είμαι ο Υπεύθυνος του ΚΕ.ΠΛΗ.ΝΕ.Τ. Δωδεκανήσου (Κέντρο Πληροφορικής και Νέων Τεχνολογιών). Έχω αναλάβει την υποστήριξη του προγράμματος σε θέματα ΤΠΕ. Μπορείτε να επικοινωνείτε μαζί μου στο email kostalias@sch.gr ή στο κινητό 6944 564622. Καλή επιτυχία σε όλους!
Φωτογραφία ΙΩΑΝΝΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΙΔΗΣ
Απάντηση: Ας γνωριστούμε!
από ΙΩΑΝΝΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΙΔΗΣ - Τετάρτη, 20 Φεβρουάριος 2013, 10:04 πμ
 

Ονομάζομαι Γιάννης Κωνσταντινίδης, κατάγομαι από την Κάρπαθο και εργάζομαι στο γυμνάσιο Πηγαδίων Καρπάθου. Με τη πληροφορική ασχολούμαι από το 1998. Από μικρή ηλικία ασχολούμαι με το ψάρεμα και τη κατασκευή μικρών ξύλινων σκαφών. Αργότερα προστέθηκε η γεωργία και πριν 3 χρόνια η μελισσοκομία. 

Φωτογραφία ΝΤΑΙΖΗ ΜΑΝΟ
Απάντηση: Ας γνωριστούμε!
από ΝΤΑΙΖΗ ΜΑΝΟ - Τετάρτη, 20 Φεβρουάριος 2013, 12:37 μμ
 
Ονομάζομαι Νταίζη Μάνο, κατάγομαι από τη Θεσσαλονίκη και εργάζομαι ως αναπληρώτρια στο γυμνάσιο και στο λύκειο Σορωνής Ρόδου. Μου αρέσει να ασχολούμαι με δραστηριότητες που προκαλούν το νου και να παίζω ποδόσφαιρο! Μου αρέσει ιδαίτερα να φτιάχνω παζλ και να παίζω scrabble.
Φωτογραφία ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ ΣΩΤΗΡΑΚΗΣ
Απάντηση: Ας γνωριστούμε!
από ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ ΣΩΤΗΡΑΚΗΣ - Τετάρτη, 20 Φεβρουάριος 2013, 12:39 μμ
 
Γιάννη, σε βλέπω στη φωτογραφία και σε ζηλεύω.
Φωτογραφία ΗΛΙΑΣ ΓΕΩΡΓΑΚΟΠΟΥΛΟΣ
Απάντηση: Ας γνωριστούμε!
από ΗΛΙΑΣ ΓΕΩΡΓΑΚΟΠΟΥΛΟΣ - Τετάρτη, 20 Φεβρουάριος 2013, 5:05 μμ
 
Είμαι ο Ηλίας Γεωργακόπουλος από το 2ο ΓΕΛ Κω. Σας χαιρετώ.
Ηλίανθος
Ας γνωριστούμε!
από ΕΡΑΤΩ ΧΑΤΖΗΝΙΚΟΛΑΟΥ - Κυριακή, 24 Φεβρουάριος 2013, 5:00 πμ
 
Είμαι η Ερατώ Χατζηνικολάου, καθηγήτρια του Μουσικού σχολείου Ρόδου. Έχω πολλά ενδιαφέροντα και θέλω να ενημερώνομαι συνεχώς.Διδάσκω ,με την χρήση της ηλεκτρονικής τάξης, το μάθημα του πιάνου.
Me, myself and I
Απάντηση: Ας γνωριστούμε!
από ΓΡΗΓΟΡΙΟΣ ΧΟΥΓΙΟΥΡΗΣ - Κυριακή, 3 Μάρτιος 2013, 6:46 μμ
 
Ονομάζομαι Γρηγόρης Χουγιούρης , μένω στη Ρόδο 6 χρόνια τώρα, τα δύο τελευταία έχω οργανική στο γυμνάσιο Αφάντου. Είμαι αρκετά ευχαριστημένος με την ζωή εδώ σε σύγκριση με την Αθήνα! Στο παρελθόν έχω ασχοληθεί με προγραμματισμό PHP, MYSQL, λίγο (εως πολύ λίγο) JAVA και C++. Γενικά με τους υπολογιστές υπάρχει μια αγάπη! Όποτε έχω χρόνο γραντζουνάω τις κιθάρες μου. Καλή συνέχεια σε όλους μας!
Φωτογραφία ΜΑΡΤΗΣ ΜΑΡΤΑΚΗΣ
Απάντηση: Ας γνωριστούμε!
από ΜΑΡΤΗΣ ΜΑΡΤΑΚΗΣ - Σάββατο, 16 Μάρτιος 2013, 3:40 μμ
 
ονομάζομαι Μάρτης Μαρτάκης και διδάσκω στο 1ο Λύκειο της Ρόδου
Φωτογραφία ΜΑΡΙΑ ΚΑΤΣΙΛΛΗ
Απάντηση: Ας γνωριστούμε!
από ΜΑΡΙΑ ΚΑΤΣΙΛΛΗ - Σάββατο, 16 Μάρτιος 2013, 3:47 μμ
 

Καλησπέρα. Είμαι η Μαρία Κατσίλλη και εργάζομαι στο ΓΕΛ Ιαλυσού.

Φωτογραφία Άννα Λαμπακάκη
Απάντηση: Ας γνωριστούμε!
από Άννα Λαμπακάκη - Σάββατο, 16 Μάρτιος 2013, 3:48 μμ
 

Ονομάζομαι  Λαμπακάκη Άννα , εργάζομαι στο 2ο Γυμνάσιο Ρόδου κι εύχομαι σε όλους καλή συνέχεια. 

Φωτογραφία ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ ΠΑΝΟΥΤΣΟΠΟΥΛΟΥ
Ας γνωριστούμε!
από ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ ΠΑΝΟΥΤΣΟΠΟΥΛΟΥ - Σάββατο, 16 Μάρτιος 2013, 3:52 μμ
 
Ονομάζομαι Κωνσταντίνα Πανουτσοπούλου ,διδάσκω στο Γυμνάσιο Κρεμαστής.Είμαι απο την Αθήνα,είμαι δεύτερο χρόνο στη Ρόδο.
Φωτογραφία ΓΙΩΡΓΟΣ ΣΤΑΤΙΟΥ
Απάντηση: Ας γνωριστούμε!
από ΓΙΩΡΓΟΣ ΣΤΑΤΙΟΥ - Σάββατο, 16 Μάρτιος 2013, 4:25 μμ
 

Αργύρη γεια σου .Με λένε Γιώργο Στατιού και τα τελευταία 2 χρόνια εργάζομαι στο 3ο Λύκειο Ρόδου μετά απο θητεία 18 χρόνων στο 20  Γυμνάσιο Ρόδου

Φωτογραφία ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ ΣΥΝΤΥΧΑΚΗΣ
Απάντηση: Ας γνωριστούμε!
από ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ ΣΥΝΤΥΧΑΚΗΣ - Σάββατο, 16 Μάρτιος 2013, 7:57 μμ
 
Γεια χαρά σε όλους ! Ονομάζομαι Χάρης Συντυχάκης και υπηρετώ στο Γυμνάσιο Ιαλυσού Ρόδου
Φωτογραφία ΚΥΡΙΑΚΟΣ ΘΕΟΥΛΑΚΗΣ
Απάντηση: Ας γνωριστούμε!
από ΚΥΡΙΑΚΟΣ ΘΕΟΥΛΑΚΗΣ - Κυριακή, 17 Μάρτιος 2013, 12:16 πμ
 
Ονομάζομαι Κυριάκος Θεουλάκης και εργάζομαι στο 2ο ΕΠΑ.Λ. Ρόδου τα τελευταία 11 χρόνια.
Φωτογραφία ΑΝΝΑ ΡΑΜΟΥΤΣΑΚΗ
Απάντηση: Ας γνωριστούμε!
από ΑΝΝΑ ΡΑΜΟΥΤΣΑΚΗ - Κυριακή, 17 Μάρτιος 2013, 7:41 πμ
 
Με λένε Άννα Ραμουτσάκη, είμαι καθηγήτρια στο ΤΕΕ ΕΙΔΙΚΗΣ ΑΓΩΓΗΣ και είμαι 2η χρονιά στη Ρόδο!!!
Φωτογραφία ΕΥΓΕΝΙΑ ΛΥΡΙΣΤΗ
Απάντηση: Ας γνωριστούμε!
από ΕΥΓΕΝΙΑ ΛΥΡΙΣΤΗ - Κυριακή, 17 Μάρτιος 2013, 10:51 πμ
 
Με λένε Λυριστή Τζίνα, είμαι Μαθηματικός στο 4ο ΓΕΛ Ρόδου από το 2009.Κατάγομαι από την Κάρπαθο και είμαι στην εκπαίδευση από το 2000. Ασχολούμε με την πληροφορική παράλληλα ,όλα αυτά τα χρόνια ,αλλά με το geogebra ασχολήθηκα ελάχιστα. Μου αρέσει η μαγειρική , η κηπουρική το κολύμπι και το περπάτημα.
Φωτογραφία ΑΘΑΝΑΣΙΑ ΚΑΡΚΑΝΑΚΗ
Απάντηση: Ας γνωριστούμε!
από ΑΘΑΝΑΣΙΑ ΚΑΡΚΑΝΑΚΗ - Τρίτη, 2 Απρίλιος 2013, 5:36 μμ
 
ΓΕΙΑ ΣΕ ΟΛΟΥΣ!
Με λένε Καρκανάκη Αθανασία.
Είμαι από το Ηράκλειο της Κρήτης.
Από τηνπερυσινή χρονιά βρίσκομαι στη Ρόδο.
Φωτογραφία Σταματία Σαρρή
Απάντηση: Ας γνωριστούμε!
από Σταματία Σαρρή - Τετάρτη, 10 Απρίλιος 2013, 8:09 πμ
 
Με λένε Σταματία Σαρρή. Εργάζομαι στο Ιδιωτικό Γυμνάσιο Κολλέγιο Ρόδου και ως εκπαιδευτικός και ως Διευθύντρια του Γυμνασίου. Είμαι σίγουρη ότι είχα συστηθεί πολύ νωρίτερα αλλά για κάποιο λόγο δεν αποθηκεύτηκε!!!
Μe
Απάντηση: Ας γνωριστούμε!
από ΜΙΧΑΗΛ-ΑΝΑΡΓΥΡΟΣ ΓΑΜΒΡΕΛΛΗΣ - Πέμπτη, 11 Απρίλιος 2013, 11:17 πμ
 
Σταματία, είχες συστηθεί παλαιότερα, μόνο που εκείνο το μήνυμά σου γράφτηκε μέσα από το λογαριασμό της Νταίζης. Οπότε η Νταίζη εμφανιζόταν ως "διχασμένη προσωπικότητα" και γι'αυτό σβήστηκε εκείνο το μήνυμα.
Φωτογραφία ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΝΙΚΟΛΗΣ
Απάντηση: Ας γνωριστούμε!
από ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΝΙΚΟΛΗΣ - Πέμπτη, 25 Απρίλιος 2013, 7:40 μμ
 
Καλησπέρα σε όλους!
Είμαι ο Νικολής ο Θανάσης και είμαι στο 1ο Γυμνάσιο Κω.
Φωτογραφία ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΧΡΙΣΤΙΝΑΚΗΣ
Απάντηση: Ας γνωριστούμε!
από ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΧΡΙΣΤΙΝΑΚΗΣ - Τετάρτη, 8 Μάιος 2013, 11:24 μμ
 

Γεια σας και από εμένα, αν και "λίγο" άργησα να στείλω αυτό το μήνυμα δεν πειράζει γιατί έχει διττό σκοπό

1ο. Με λένε Βασίλη Χριστινάκη ΠΕ03, εργάζομαι στο δημόσιο σχολείο με όλες τις σχέσεις εργασίας από το 2002, ασχολούμαι με ΤΠΕ από το Πανεπιστήμιο και είμαι και επιμορφωτής Β Επιπέδου. Φέτος είμαι Δ/ντης στο ΤΕΕ Ειδικής Αγωγής Ρόδου. Χόμπυ: ότι έχει σχέση με φαντασία (σινεμά, παιχνίδια, βιβλία), μπάσκετ, γεωπολιτική, το παράξενο, το άγνωστο, το καλό φαγητό, ιντερνετ με τις ώρες.

2ο. Τώρα στο ζουμί! Το σεμινάριο τελειώνει σύντομα, όσοι μου χρωστάτε εργασίες πάρτε το pc σας και στείλτε μου!